Seuran osoite
Ikkarmäentie 14, 31500 Koski Tl

Y-tunnus
0134287-0

 

Seuran puheenjohtaja
Esko Heikkinen
esko.heikkinen@sptl.fi
050 62 532

Seuran sihteeri
Laura Ketola, johtokunnan jäsen
laura.ketola@summitmedia.fi
050 5759492

 

Frisbeegolfjaosto
Marko Lehtinen, johtokunnan jäsen
marko.lehtinen68@gmail.com
045 1289001

Hiihtojaosto
Tapani Rantanen, johtokunnan jäsen
tappi@mbnet.fi
0400 543159

Lentopallojaosto
Saku Kanasuo, seuran varapuheenjohtaja
saku.kanasuo@ojaranta.fi
044 032 3169

Pöytätennisjaosto
Tero Naumi
teromi10@hotmail.fi
040 8239895

Yleisurheilujaosto
järjestäytymättä

 

Hanna Kanasuo, johtokunnan jäsen
hanna.kanasuo@outlook.com
044 9060196

Jukka Lehti, johtokunnan jäsen
lehti.jukka@gmail.com
040 3524802

Essi Pietilä, johtokunnan jäsen
pietila.essi@gmail.com
044 4841101