Kaiun yleisurheilu ja kunniakierros

Kunniakierroksen ideana on haastaa seuraväki keräämään tukijoita yrityksiltä ja yksityishenkilöiltä. Suositeltu pienin tukisumma on 15 euroa, virallisesti 5 euroa. Luvatuista tukisummista lähetetään laskut sähköpostitse tai paperipostina kunniakierrostapahtuman jälkeen.

Kunniakierrostapahtumassa kuntoillaan 60 minuuttia hyvässä hengessä ikään tai kuntoon katsomatta. Koskella ajankohta on keskiviikko 29. toukokuuta klo 18 ja paikka tietenkin urheilukenttä.

Ota yhteyttä johonkin alla johtokunnan jäseneen, jos haluat tehdä lahjoituksen yleisurheilulle tai ryhtyä itse kerääjäksi. Pistetään Kaiun yleisurheilu uuteen nousuun!

Tuomas Sallinen
yleisurheilujaoston puheenjohtaja
tuomas.sallinen@koski.fi, 044 5887719

Muu johtokunta

Esko Heikkinen, esko.heikkinen@sptl.fi, 050 62 532
Jari Esselström, jari.esselstrom@luukku.com, 040 901 2400
Hanna Kanasuo, hanna.kanasuo@lentopalloliitto.fi, 044 9060196
Saku Kanasuo, saku.kanasuo@ojaranta.fi, 044 032 3169
Jukka Lehti, lehti.jukka@gmail.com, 040 3524802
Tero Naumi, tero.naumi@koski.fi, 040 8239895
Anne Niemelä-Laaksonen, anne.niemela-laaksonen@tyks.fi, 050 3603960
Tapani Rantanen, johtokunnan jäsen, tappi@mbnet.fi, 0400 543159

2019-04-05T13:16:44+00:00