Yhteystiedot2018-11-20T07:59:23+00:00

Seuran osoite
Ikkarmäentie 14, 31500 Koski Tl

Y-tunnus
0134287-0

Seuran puheenjohtaja
Esko Heikkinen
esko.heikkinen@sptl.fi
050 62 532

Frisbeegolfjaosto
Jari Esselström, johtokunnan jäsen
jari.esselstrom@luukku.com
040 901 2400

Hiihtojaosto
Tapani Rantanen, johtokunnan jäsen
tappi@mbnet.fi
0400 543159

Lentopallojaosto
Saku Kanasuo, seuran varapuheenjohtaja
saku.kanasuo@ojaranta.fi
044 032 3169

Pöytätennisjaosto
Tero Naumi
tero.naumi@koski.fi
040 8239895

Yleisurheilujaosto

Jukka Lehti, johtokunnan jäsen, seuran sihteeri
lehti.jukka@gmail.com
040 3524802

Anne Niemelä-Laaksonen, johtokunnan jäsen
anne.niemela-laaksonen@tyks.fi
050 3603960

Hanna Kanasuo, johtokunnan jäsen
hanna.kanasuo@lentopalloliitto.fi
044 9060196

Tuomas Sallinen, johtokunnan jäsen
tuomas.sallinen@koski.fi
044 5887719