Yhteystiedot 2018-01-09T08:50:12+00:00

Seuran osoite
Ikkarmäentie 14, 31500 Koski Tl

Y-tunnus
0134287-0

Seuran puheenjohtaja
Esko Heikkinen
esko.heikkinen@sptl.fi
050 62 532

Frisbeegolfjaosto
Pekka Raitanen, johtokunnan jäsen
tmiraitanenpekka@gmail.com
0400 386792

Harrasteliikuntajaosto
Hanna Kanasuo, johtokunnan jäsen
hanna.kanasuo@lentopalloliitto.fi
044 9060196

Hiihtojaosto
Tapani Rantanen, johtokunnan jäsen
tappi@mbnet.fi
0400543159

Lentopallojaosto
Saku Kanasuo, seuran varapuheenjohtaja
saku.kanasuo@ojaranta.fi
044 032 3169

Pöytätennisjaosto
Tero Naumi, seuran sihteeri
tero.naumi@koski.fi
040 8239895

Yleisurheilujaosto
Leena Aarikka, johtokunnan jäsen
leena.aarikka@ely-keskus.fi
050 3009125

Jukka Lehti, johtokunnan jäsen
lehti.jukka@gmail.com
040 3524802

Anne Niemelä-Laaksonen, johtokunnan jäsen
anne.niemela-laaksonen@tyks.fi
050 3603960